Stel je vraag over werk en inkomen

Heb ik recht op een vakbondscontributie teruggave via de werkgever?

Ja, jij hebt het eerste jaar van je lidmaatschap recht op vergoeding van je contributie.

Artikel 1.4.1

www.cnvvakmensen.nl/.../cao-abn-amro

Terug