Ik heb een vraag:

Heb ik recht op een belastingvoordeel op de vakbondscontributie via mijn werkgever?

Als je werkt onder de cao Bouw en Infra:

Ja, jij hebt eenmaal per jaar recht op een vergoeding van € 50,- netto in de kosten van de vakbondscontributie.

Artikel 60

www.cnvvakmensen.nl/.../cao-bouw-en-infra

Reacties (1)
  • Expert CNV Vakmensen
    Voorgesteld antwoord
    Antwoord
    Als je werkt onder de cao Schilders-, afwerkings- en glaszetbedrijf:

    Jouw werkgever is niet verplicht om je vakbondscontributie fiscaal te verrekenen.Jouw werkgever is niet verplicht om je vakbondscontributie fiscaal te verrekenen. Je kan deze wel nog steeds indienen, niet verplicht wil natuurlijk niet zeggen dat de werkgever dit alsnog niet kan doen.
Terug