Stel je vraag over werk en inkomen

Heb ik recht op een belastingvoordeel op de vakbondscontributie via mijn werkgever?

Ja, je werkgever biedt je de mogelijk vakbondscontributie fiscaal vriendelijk te verrekenen binnen
de ruimte van de werkkostenregeling.

Artikel 4 lid 6 sub 3e

www.cnvvakmensen.nl/.../cao-carglass

Terug