Ik heb een vraag:

Heb ik recht op een belastingvoordeel op de vakbondscontributie via mijn werkgever?

Als je werkt onder de cao DHL Express:

Ja, je werkgever biedt je de mogelijk vakbondscontributie fiscaal vriendelijk te verrekenen.
Bijlage 13 artikel 2

www.cnvvakmensen.nl/.../cao-dhl-express

Reacties (3)
Terug