Ik heb een vraag:

Kan iemand me vertellen of ik recht heb op feestdagen dubbel uitbetaald te krijgen, waar kan ik dat vinden ? Ik heb de functie fastfoodmedewerker referentienummer 3.2 uit het handboek referentiefuncties bedrijfstak horeca. Functiegroep 795 conform artikel

Kan iemand me vertellen of ik recht heb op feestdagen dubbel uitbetaald te krijgen, waar kan ik dat vinden ? Ik heb de functie fastfoodmedewerker referentienummer 3.2 uit het handboek referentiefuncties bedrijfstak horeca. Functiegroep 795 conform artikel 4.1 van de horeca cao met 4 wachtperiodieken. Ik kan niets ervan terugvinden

Reacties (1)
Terug