Ik heb een vraag:

Heb ik recht op een belastingvoordeel op de vakbondscontributie via mijn werkgever?

Ja, je kunt je keuzebudget inzetten om deze maandelijks te verrekenen met je vakbondscontributie.

Artikel 4.8

www.cnvvakmensen.nl/.../cao-ing-bank

Terug