Leuk dat je deelneemt aan Je Achterban. Stel hieronder je vraag.
Wanneer je deze optie aanvinkt, verschijnt je vraag niet op de community. De experts van CNV Vakmensen zien je vraag wel en geven antwoord.
Vul je e-mailadres in om te controleren of je al een account hebt.
Om een vraag te plaatsen of te reageren op een vraag moet je eerst inloggen of een account aanmaken.
Sluit je nu aan bij dé online community voor werknemers werkzaam in de Metaal en Techniek! Met een gratis account kun je:
Waar wacht je nog op?
De cao is er voor alle werknemers in de Metaal en Techniek. Het is dus heel belangrijk dat vakmensen zelf meedenken en praten over hun eigen cao. De huidige cao-commissie wil verder ontwikkelen en uitbreiden. Om de cao-commissie compleet te krijgen zoeken we nieuwe mensen voor de cao-commissie. De cao-onderhandelingen starten op 9 april 2019.
Als cao-commissie lid bereid je samen met de anderen de cao-onderhandelingen voor en stel je de cao-voorstellen (het onderhandelingspakket) samen. Daarnaast begeleid en ondersteun je de onderhandelingsdelegatie CNV Vakmensen tijdens het cao-overleg.
Je maakt deel uit van een enthousiast team van vrijwilligers. Daarnaast heb je een signalerende rol.
Wij zorgen voor een goede begeleiding voordat je begint.
Voor eventuele nadere informatie:- Peter de Vries, voorzitter cao-commissie Metaal en Techniek: peter@pfdevries.nl- Marco Hietkamp, sectorbestuurder: m.hietkamp@cnvvakmensen.nl
Ben je nog geen CNV lid? Meld je nu aan! Je krijgt de eerste 6 maanden 50% korting. Bovendien bestaan we dit jaar 125 jaar en wie jarig is trakteert! Lees meer!
Om een reactie te plaatsen moet je eerst inloggen of een account aanmaken.