Stel je vraag over werk en inkomen

40-urige werkweek

Ik werk in een bedrijf dat onder de CAO metaal en techniek valt. In de CAO staat de 38-urige werkweek. Wij hebben een werkweek van 40 uur, waarbij in het contract wordt vermeld dat de 2 uur verrekend worden in het bruto salaris (dus geen ADV dagen). Is dit toegestaan?

Reacties (1)
  • Expert CNV Vakmensen
    Voorgesteld antwoord
    Antwoord
    Beste,

    Je geeft aan dat je onder de cao metaal en techniek valt. Je geeft aan dat jullie de adv dagen betaald krijgen in het salaris. Op grond van de cao is dat niet de bedoeling in artikel 18 wordt de regeling aangegeven. Misschien dat met toezegging van de Ondernemingsraad hier andere afspraken over zijn gemaakt. Ik adviseer je dit na te gaan.

    Groet,

    CNV info
Terug