Ik heb een vraag:

reiskosten

Ik werk als loodgieter en moet elke dag 15km heen en terug maken om op de zaak te komen. is mijn werkgever verplicht om reiskosten vergoeding te geven?

mvg jordy

Reacties (1)
  • Expert CNV Vakmensen
    Voorgesteld antwoord
    Antwoord
    Beste Jordy,

    In de cao staat gaat artikel 46 over reiskosten.
    Daar staat niets in over betaling van reiskosten voor woon-werk verkeer. De 15 km waar jij het over hebt.
    Vaak zijn in een bedrijf afspraken gemaakt over betaling van reiskosten.
    Bij jullie blijkbaar niet, of vraag het eens na!
    Anders een goed punt om via de ondernemingsraad of een personeelsvertegenwoordiging, wanneer die bij jullie is te bespreken.

    Succes!
Terug