Stel je vraag over werk en inkomen

Geplande acties Metalektro stopgezet tot 19 januari vanwege lockdown

Alle stakingsacties en evenementen in de Metalektro worden stopgezet vanwege de lockdown. Tot 19 januari 2021 worden er geen bijeenkomsten gehouden.

Geen bijeenkomsten

CNV Vakmensen heeft in overleg met andere bonden besloten om alle stakingsacties en evenementen in de Metalektro stop te zetten vanwege de lockdown. Dit betekent dat wij in ieder geval tot 19 januari 2021 geen stakingsbijeenkomsten of andere acties organiseren.

Wel overwerkstakingen

Wél kunnen er overwerkstakingen worden gehouden. Hierbij doen de werknemers hun werk, maar aan het einde van hun dienst stoppen zij met werken. Zij draaien dan dus geen overuren ondanks ingeplande roosters, urenbanken en vergelijkbare werktijdenregelingen. Dit gebeurt natuurlijk in overleg met de vakbondsbestuurder(s).

Ludieke acties

Naast de overwerkstakingen kunnen er ook ludieke acties worden georganiseerd. Deze acties doen FME werkgevers misschien geen pijn, maar zorgen wel voor aandacht voor een goede cao. Denk bijvoorbeeld aan pamfletten, flyers of een campagne op de radio.

Bedenk samen met jouw collega’s hoe je jouw FME werkgever kan overtuigen een goede cao af te sluiten. Deze acties gaan in overleg met de vakbondsbestuurder. Neem daarvoor contact op met de bestuurder in jouw regio. Deel onder dit bericht jou of jullie ideeën! 

Bestuurders

Neem contact op met jouw bestuurder:

Regio

Naam

Mobiel nr.

E-mailadres

01(Friesland)

Jikkie Aalberts
Jan Kampherbeek
Tristan Westra

06-53673596
06-51602022
06-48456854

j.aalberts@cnvvakmensen.nl
j.kampherbeek@cnvvakmensen.nl
t.westra@cnvvakmensen.nl

02 (Groningen)

Hank Oomkes

06-51602057

h.oomkes@cnvvakmensen.nl

03 (Noord-Holland)

Michiel Wallaard
Marten Jukema

06-20471892
06-13204112

m.wallaard@cnvvakmensen.nl
m.jukema@cnvvakmensen.nl

04 (Flevoland)

Bernard Zijlstra

06-83396479

b.zijlstra@cnvvakmensen.nl

05 (Zwolle)

Ellen Jonker
Rick Pellis

06-50521057
06-51202994

e.jonker@cnvvakmensen.nl
r.pellis@cnvvakmensen.nl

06 (Den Haag)

Job Marskamp

06-23909865

j.marskamp@cnvvakmensen.nl

07 (Utrecht)

Henk Jongsma

06-22383073

h.jongsma@cnvvakmensen.nl

08 (Apeldoorn)

Nicole Engmann-van Eijbergen
Wietze Kampen

06-51601989
06-51203004

n.engmann-
vaneijbergen@cnvvakmensen.nl

w.kampen@cnvvakmensen.nl

09 (Rotterdam)

Diana Kraan
Corina Hensen

06-22389584
06-42060108

d.kraan@cnvvakmensen.nl
c.hensen@cnvvakmensen.nl

10 (West-Brabant en Zeeland)

Diana Kraan
Corina Hensen

06-22389584
06-42060108

d.kraan@cnvvakmensen.nl
c.hensen@cnvvakmensen.nl

11 (Noordoost-Brabant)

Arjan Huizinga

06-51602032

a.huizinga@cnvvakmensen.nl

12 (Limburg)

Robert Wonnink

06-51864265

r.wonnink@cnvvakmensen.nl