Stel je vraag over werk en inkomen

opzegtermijn

Ik werk sinds augustus op een lagere school in Utrecht, ik heb nog geen vast contract. Ik ben aangesteld voor 5 dagen en wil naar 4 dagen. Heb ik opzegtermijn? En zo ja hoe lang?

Reacties (1)
  • Expert CNV Vakmensen
    Voorgesteld antwoord
    Antwoord

    Beste Claudia,

    Omdat jouw dienstverband minder dan 12 maanden duurt, heb jij een opzegtermijn van 1 maand. Let op: opzeggen geschiedt tegen het einde van de maand. Als jij nu opzegt, gaat de opzegtermijn per 1 maart in. Per 1 april ben jij uit dienst. (art. 3.14 cao Primair Onderwijs).

    Met vriendelijke groet,

    Ashley

Terug