Ik heb een vraag:

Trede

Ontvang je altijd een trede na behalen diploma?

Reacties (1)
  • Expert CNV Vakmensen
    Voorgesteld antwoord
    Antwoord
    Beste Sam Smit,

    Ik begrijp dat je een vraag hebt betreffende het loon bij het behalen van je diploma.

    Er bestaat een onderscheid tussen een leerling die een BBL-opleiding òf een HBO-duaal opleiding volgt (art. 3.16 cao) en wanneer je voor de opleiding al in dienst bent en je een opleiding naar een hoger kwalificatieniveau gaat volgen (art. 3.17 cao). Zij worden beider anders ingeschaald.

    Ingaande op jouw vraag. Zodra je een diploma hebt behaald, dan kan je volledig worden ingeschaald conform art. 3.1 cao en art. 3.2 cao. Dat brengt tegelijkertijd met zich dat jaarlijkse periodieke verhogingen aan de orde zullen zijn (art. 3.6 cao). Die verhoging wordt toegepast één jaar nadat je in dienst bent gekomen of bij een bevordering naar een hogere functie.

    In dat kader kan is er niet altijd sprake van een tredeverhoging bij het behalen van je diploma.


    Met vriendelijke groet,


    CNV Info
Terug