Let op: om een vraag te stellen moet je ingelogd zijn.
Als je deze optie kiest, komt je vraag niet op de community. De experts van Je Achterban zien je vraag wel en geven antwoord.
Log in of maak een account om je vraag te plaatsen. Let op: zodra je bent ingelogd, wordt je vraag automatisch geplaatst!
Controleer of je al een account hebt.
Reageren op blogs kan makkelijk met jouw e-mailadres, Facebook- of Google-account.
De cao onderhandelingen voor de Supermarktmedewerkers zijn vastgelopen. Werkgevers willen amper een loonsverhoging geven en wel de Zon- en feestdagentoeslag halveren of afschaffen. CNV Vakmensen wil een eerlijke loonsverhoging af kunnen spreken.
De werkgevers kwamen met niks. Geen waardering, geen eerlijke beloning voor de supermarktmedewerkers. En dat terwijl de omzetten mega gestegen zijn. Het was en is drukker dan ooit. Alles ging dicht en de supermarkten bleven open. Mede dankzij het harde werken van de medewerkers kan dat gewoon. Wij komen op voor de medewerkers.
Help de supermarkt medewerker en teken de petitie! Werk je zelf als supermarkt medewerker? Word dan lid van de vakbond. Dan gaan we samen knokken voor een eerlijkere beloning!
Zelf werk ik 46 jaar in het transport ,altijd overwerken hard werken en op onregelmatige tijden ook op zaterdag en zondagen, wordt ook onderbetaald,hier mag ook wel wat aan gedaan worden
Poep
Vul je e-mailadres in om te controleren of je al een account hebt.
Om een reactie te plaatsen moet je eerst inloggen of een account aanmaken.